USŁUGI DOFINANSOWANE

Jeżeli jesteś zainteresowana/y podniesieniem swoich kompetencji w oparciu o nasze szkolenia, zachęcamy do skorzystania z dofinansowania, jakie daje Baza Usług Rozwojowych (BUR). Już teraz można uzyskać nawet do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia z oferty Centrum Szkoleń LIDERAP. Przez cały 2018 rok, kolejne województwa będą rozpoczynały projekty i ogłaszały rekrutację. Cały zespół Centrum Szkoleń LIDERAP jest gotowy wesprzeć Cię w doborze odpowiednich szkoleń i odnalezieniu właściwego Operatora.

Dofinansowanie obejmuje tylko i wyłacznie usługi szkoleniowe wpisane do BUR, przez podmioty posiadające pozytywną zweryfikowaną akredytację na realizację usług dofinansowanych. Centrum Szkoleń LIDERAP posiada zweryfikowaną akredytację, a każde z naszych szkoleń może być objęte dofinansowaniem.

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia bur?

Dofinansowania unijne do szkoleń i usług podnoszących kwalifikację mogą otrzymać wszystkie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które są zarejestrowane na terenie całej Polski (z wyłączeniem województwa mazowieckiego i pomorskiego, które nie realizują projektu Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych).

Kim jest Operator?
Operatorem jest instytucja, która realizuje podmiotowy system finansowania w danym województwie. Dysponuje ona i przyjmuje wnioski zgłoszeniowe oraz dystrybuuje środki do beneficjentów, czyli do osób i firm zainteresowanych szkoleniami dofinansowanymi, które takie wsparcie otrzymają.


Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji o szkoleniach dofinansowanych z BUR.