Poznaj naszą firmę

Centrum Szkoleń Liderap
firma inna niż wszystkie

 

Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością pomożemy dokonać najlepszej inwestycji w siebie, poprzez kompleksową ofertę szkoleniową adresowaną do wszystkich działów Państwa firmy.

Cały zespół Centrum Szkoleń LIDERAP stanowi doświadczoną i kompetentną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej. Nasz starannie wyselekcjonowany zespół pracowników to grupa kreatywnych, posiadających niespożyte pokłady energii ludzi, którzy w pracy odnajdują pasję. Charakteryzujemy się olbrzymim zaangażowaniem, doświadczeniem oraz pogodą ducha w pracy.

Stale się rozwijamy, szkolimy, a doświadczenia zdobyte podczas realizacji wielu projektów szkoleniowych pozwalają nam sprostać nowym wyzwaniom. Zawsze kierujemy się w swojej pracy wartościami etycznymi. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard obsługi Klienta.

Badamy rynek i znamy jego potrzeby, współpracujemy z najlepszymi ekspertami, którzy w rzetelny i interesujący sposób potrafią przekazywać wiedzę. Realizujemy szkolenia w hotelach, które zapewniają pełen komfort podczas zajęć oraz dbamy o miłą i przyjazną atmosferę podczas szkolenia. Nasze szkolenia nie są nudne i monotonne, stosujemy metody, które gwarantują wysoką efektywność uczenia się oraz pobudzają kreatywność uczestników. Dla nas najważniejszy jest Klient, dbamy o to by w ciekawy i interesujący sposób mógł doskonalić swoje kompetencje i umiejętności oraz efektywnie podnosić poziom swojej wiedzy, dzięki temu dajemy możliwość wspierania rozwoju i zwiększania zysków firm. Rosnące kompetencje pracowników w postaci szkoleń podnoszą jakość usług każdej firmy, a co za tym idzie prestiż. Mamy nadzieję, że inwestycja w proponowane przez nas projekty szkoleniowe zwrócą się Państwu w postaci sukcesów zawodowych Państwa oraz firmy w której pracujecie. Oferujemy szkolenia otwarte, online, szkolenia zamknięte - in company i konferencje.

Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych i wielostopniowych programów szkoleniowych, które przygotowujemy w stałej współpracy z naszymi Klientami. Posiadamy bogatą ofertę szkoleniową. Stale monitorujemy jakość naszych usług. Każde ze szkoleń oceniane jest przez naszych uczestników. Ankieta wypełniana stanowi dla nas materiał do dalszego udoskonalania oferty pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Certyfikat: Nasza firma uzyskała Certyfikat Członkostwa Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Certyfikat: Nasza firma uzyskała Certyfikat ISO 9001:2015

Nasza firma uzyskała: Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Regulamin szkolenia: Regulamin

Polityka prywatności

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 

Zaufali nam